Articles

NASCAR: Texas prozatímní základní sestavy – Kevin Harvick na pole

Kevin Harvick je nastavena na start z pole position ve druhém závodě kolo 8 2020 NASCAR Cup Série play-off, Autotrader EchoPark Automobilový 500 na Texas Motor Speedway.

na Základě základní sestavy vzorec, který NASCAR se používá od srpna, Stewart-Haas Racing Kevin Harvick je nastavena na start druhého závodu-závod kolo 8 2020 Cup Série play-off, Autotrader EchoPark Automobilový 500 na Texas Motor Speedway, z první pozice za volantem svého #4 Ford.

poslední cíle (50% hmotnosti, s 25% na základě autem a 25% na základě řidič), pozici v uživatelské postavení (35% hmotnosti), a nejrychlejší kolo rank (15% hmotnosti), to vše přispělo k Harvick byl kritizovaný na start závodu, který vyhrál každý z posledních tří let, z vrcholu místě.

Harvick je pole position pro tento 334-lap závod kolem čtyři-turn, 1,5 mil (2.414-kilometr) ovál v Fort Worth, Texas je nastaven, aby byl jeho pátým v 11 použití tohoto vzorce.

Harvick je nastavena na start z pole position v tomto závodě jako výsledek skutečnosti, že skončil na druhém místě na Kansas Speedway, skutečnost, že #4 tým vede majitel pořadí a skutečnost, že jeho nejrychlejší kolo v Kansas Speedway zařadil na čtvrté nejlepší mezi všemi řidiči.

Tým Penske je Joey Logano vyhrál na Kansas Speedway zamknout místo v Šampionátu 4 a zaznamenal v závodě nejrychlejší kolo, ale kvůli tomu, že on jen sedí na pátém místě v uživatelské pořadí, je nastaven na spuštění na druhém místě vedle Harvick za volant svého #22 Ford na rozdíl od na pole position.

vzhledem k pravidlu týkajícímu se vzorce startovní sestavy je osm kol 8 jezdců uzamčeno do prvních osmi.

tým Penske Brad Keselowski a Hendrick Motorsports Chase Elliott jsou připraveni začít ve druhé řadě na třetím a čtvrtém místě za koly svého Ford # 2 a Chevrolet # 9.

Hendrick Motorsports‘ Alex Bowman a Joe Gibbs Racing Martin Truex Jr. jsou připraveni začít ve třetí řadě na pátém a šestém místě za koly svých # 88 Chevrolet a # 19 Toyota.

Joe Gibbs Racing Denny Hamlin a Chip Ganassi Racing Kurt Busch jsou připraveni začít ve čtvrté řadě na sedmém a osmém místě za koly svých # 11 Toyota a # 1 Chevrolet.

Kyle Busch Joe Gibbs Racing má vést jezdce, kteří již nemají nárok na šampionát, na devátém místě za volantem své Toyoty # 18. Na základě vzorce sama, on by se kvalifikoval šestý, ale mohl by začít ne vyšší než devátý, protože on je už ne v mistrovství tvrzení.

zde je kompletní prozatímní startovní sestava pro 2020 Autotrader EchoPark Automotive 500 na Texas Motor Speedway.