Articles

2020 NASCAR Cup Series Fall Bristol Race Page

Kevin Harvick powstrzymuje Kyle 'a Buscha za intensywne zwycięstwo w Bristolu: w walce dwóch tytanów Stock car racing Kevin Harvick zamienił prowadzenie z Kyle’ em Buschem i powstrzymał broniącego tytułu mistrza NASCAR Cup Series podczas intensywnych okrążeń zamknięcia, aby wygrać sobotni nocny wyścig Bass Pro Shops na torze Bristol Motor Speedway. Harvick odniósł swoje dziewiąte zwycięstwo w sezonie, drugie w rundzie 16 W play-offach i trzecie w Bristolu. Kierowca Nr. 4 Stewart-Haas Racing Ford ukończył .310 sekund przed Buschem, który pozostał sfrustrowany w bezkonkurencyjnym sezonie.(9-18-2020)

schematy malowania

#4-Kevin Harvick wygrał wyścig Bass Pro Shops NRA Night Race NASCAR Cup Series na torze Bristol Motor Speedway. Wygrana jest jego 9. wygraną roku, 3. w Bristolu i 58. wygraną w karierze.
#18-Busch zajął 2 miejsce, a następnie #20-Jones, #8-Reddick, #10-Almirola, #14-Bowyer, #9-Elliott, #17-Buescher, #37-Preece i #34 McDowell.
Harvick prowadził 226 z 500 okrążeń, ale musiał przejść #18-Busch na prowadzenie z 31 okrążeniami, aby zapewnić sobie zwycięstwo.
Polak #2-Keselowski zajął 34.miejsce po utracie wspomagania kierownicy w samochodzie i konieczności dłuższego przebywania za ścianą na naprawy.
pierwszy etap wygrał #9-Elliott. Etap 2 wygrał #18-Busch.
Wyścig był ostatnim w rundzie Playoffs NASCAR z 16.
awans do rundy 12: #4-Harvick, #22-Logano, #11-Hamlin, #9-Elliott, #18-Busch, #3-Dillon, #2-Keselowski, #88-Bowman, #19-Truex, Jr., #10-Almirola, #1-Busch i #14-Bowyer.
wyeliminowani z play-offów: #41-Custer, #24-Byron, #12-Blaney i #21-DiBenedetto.
doszło do 14 zmian na prowadzeniu wśród 8 kierowców i 5 ostrzeżeń na 50 okrążeń żółtej flagi.
średnia prędkość wyścigu wynosiła: 95.911 km / h .
Zobacz szczegóły wyścigu na stronie: Wyniki wyścigu, ranking punktów kierowców po resecie, ranking punktów kierowców przed resetem, ranking punktów właścicieli po resecie, ranking punktów właścicieli przed resetem, raport zbiorczy, raport karny.

race fast facts – Bristol:
Kevin Harvick (P) wygrał 60. Pro Shops NRA night race, jego 58 zwycięstwo w 711 wyścigach NASCAR Cup Series.
jest to jego jedyny sezon w karierze-najlepsze dziewiąte zwycięstwo i 24 miejsce w top-10 w 2020 roku.
to jego trzecie zwycięstwo i dwudzieste miejsce w czołowej dziesiątce w 40 wyścigach na torze Bristol Motor Speedway.
Kyle Busch (P) (drugi) zajął 19.miejsce w czołowej dziesiątce w 31 wyścigach na torze Bristol Motor Speedway. Jest to jego 16 miejsce w top-10 w 2020 roku.
Erik Jones (trzeci) zajął czwarte miejsce w czołowej dziesiątce w ośmiu wyścigach na torze Bristol Motor Speedway.
Tyler Reddick (czwarty) był najwyżej sklasyfikowanym debiutantem.
To 39.zwycięstwo Forda w serii NASCAR Cup na torze Bristol Motor Speedway.

0
Bottom 4 eliminated after Charlotte (race 32)
4
See the Drivers Points Standings and Owners Points Standings.

-48

Cars to the rear: #15-Yeley (zmiana kierowcy), #11-Hamlin (dwukrotnie nieudana inspekcja przed wyścigiem), #18-Busch (dwukrotnie nieudana inspekcja przed wyścigiem), #20-Jones (dwukrotnie nieudana inspekcja przed wyścigiem), #32-LaJoie (niezatwierdzone korekty), #43-Wallace (niezatwierdzone korekty)

wybory do PIT-straganów: dokonano selekcji stanowisk dla Bass Pro Shops NRA Night Race NASCAR Cup Series na torze Bristol Motor Speedway. Selekcji dokonywano w oparciu o proces rozruchu.
Polak #2-Keselowski wybrał Boks 1.
2 miejsce starter #22-Logano zajął 18. miejsce
Zobacz wszystkie pit choices on The Pit Stragan chart .(9-16-2020)

#2-Brad Keselowski wystartuje z Polaka w wyścigu Bass Pro Shops NRA Night Race NASCAR Cup Series na torze Bristol Motor Speedway.
#22-Logano rozpocznie drugi, a następnie #19-Truex, Jr., #4-Harvick, #3-Dillon, #9-Elliott, #11-Hamlin, #88-Bowman, #18-Busch i #10-Almirola.
aktualizacja: J. J. Yeley zastąpi Brennana Poole ’ a w #15.
skład został ustalony według nowej procedury kwalifikacyjnej, w oparciu o metę wyścigu, pozycję punktową i najszybsze okrążenie wyścigu.
Zobacz kompletny Zestaw Startowy Bass Pro Shops NRA Night Race.(9-16-2020)

składy załóg

Goodyear Tire Notes

lista startowa do nocnego wyścigu NASCAR Cup Series na torze Bristol Motor Speedway została opublikowana, na liście jest 40 zespołów/kierowców.
wśród zgłoszonych kierowców znaleźli się: #7-Bilicki, #27-Yeley, #51-Davison, #53-Gase, #77-Sorenson.
UPDATE: Gray Gaulding będzie w #27, Gase w #51 i Davison w #52.
UPDATE 2: J. J. Yeley zastępuje Brennana Poole ’ a w #15.
Zobacz pełną listę wpisów na liście wpisów (pdf).

Pakiet zasad: zespoły będą uruchamiać pakiet 750 hp bez przewodów aero.

fani: Bristol pozwoli 30 000 kibiców na wyścig pucharowy, a mniejsza liczba NA XFINITY.