Articles

Karrier, Fizetés Adatokat a Büntetés-végrehajtási Rendszergazdák

Kiemelt Programok:
Szponzorált Iskola

Grand Canyon Egyetem Logó

Grand Canyon Egyetem

Kiemelt Program: B. S. az Igazság Tanulmányok M. S. a Büntető Igazságszolgáltatás: A Bűnüldöző

Walden Egyetemi Logó

Walden Egyetem

Kiemelt Program: Online Büntető Igazságszolgáltatási Programok

Vándor Egyetemi Logó

Vándor Egyetem

Kiemelt Program: Agglegény, Tudományos Fokozat, a Büntető Igazságszolgáltatás

Amerikai Egyetemi Logó

Amerikai Egyetem

Kiemelt Program: Online Master of Science in a Terrorizmus elleni küzdelem, valamint Nemzetbiztonsági

a Börtön igazgatók a felső rendszergazdák a javítóintézetben. Ők a létesítmény gondnokai, és felelősek az ott zajló műveletekért. A személyzet felügyeletétől a közbiztonság és a fogvatartottak jólétének biztosításáig a börtönőrök felügyelnek minden személyzetet és programot a létesítmény biztonságos és hatékony működésének biztosítása érdekében.

a Börtönigazgatási feladatok összetettek, mivel az adminisztráció, a korrekciós rendszer és az intézményi pszichológia mély megértését igénylik. A börtönőrök gyakran felelősek olyan intézményekért, amelyekben több ezer fogvatartott van elhelyezve; ahol a közpénzeket megfelelően kell folyósítani; és ahol minden személyzetet – a büntetés – végrehajtási tisztviselőktől a gondnokokig-felügyelni kell. Mint ilyen, ez a magas szintű korrekciós helyzet kihívást jelent – gyakran fárasztó–.

Wardens and Jail Administrators

a börtönigazgató munkaköri feladatai közül csak néhány szerepel:

  • Felügyeli rab programok, beleértve a munkásokat, szabadidős programok
  • Felügyeli elítélt egészségügyi ellátás, az oktatás, valamint a pszichiátriai ellátás
  • Felügyeli a rehabilitációs programok visszatérési belül a büntetés-intézményi
  • Dolgozik a büntetés-végrehajtási személyzet vészhelyzetekre vagy elítélt viselkedési problémák
  • Monitoring, valamint értékelő tevékenységek kapcsolódó büntetés-végrehajtási személyzet, beleértve a fegyőr, a felügyeletek, majd egység vezetők,
  • Felvétel, képzés, előmozdítása, valamint a robbantás személyzet
  • Koordináló börtön személyzete a foglalkoztatás biztosítása érdekében megfelelő biztonsági
  • Létrehozásáról szóló pénzügyi, programozási célok az intézmény
  • Költségvetés, valamint házirend
  • Tapadt, állami rendeletek, jogszabályok, valamint frissítése programok tükrözik e
  • Monitoring, a műveletek az intézmény, illetve a változtatások biztosítja a maximális termelékenység, a hatékonyság, valamint a biztonsági
  • Dolgozik a börtönben, valamint az igazgatóság elfogadása, értékelése, felülvizsgálata, valamint a börtönben a szabályzatot, beleértve a kezelési programok, munkahelyi képzés, kikapcsolódás, rab eljárások, valamint osztályozás, valamint fegyelem, többek között
KERESÉS ISKOLÁK
Szponzorált Tartalom

Az Út Egyre Börtönparancsnok

“a Börtön-felügyelők tartani a magas szintű, a felügyeleti pozíciókat, amelyek megkövetelik az emelt szintű tapasztalat, valamint az oktatás. A börtönőrré válás leggyakoribb útja a kezdeti büntetés-végrehajtási tisztviselői foglalkoztatás. Sok ember dolgozott a korrekciós iparban 15 nak nek 30 évek, mielőtt elérte a börtönigazgató pozícióját. A tapasztalatok mellett azonban a börtönőrök gyakran főiskolai vagy mesterképzéseket is elérnek olyan területeken, mint a kriminológia, a bűnüldözés, a büntető igazságszolgáltatás, a szociális munka, a szociológia, az üzleti adminisztráció, a pszichológia és az igazságszolgáltatás.

bér-és foglalkoztatási statisztikák börtönőrök

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala beszámol arról, hogy a medián, éves fizetése első sorban büntetés – felügyelők volt $57,840 2012 – ben, bár a legutóbbi álláshirdetések Börtön wardens nyújt világosabb képet a potenciális jövedelem ebben a szakmában:

  • Warden, Maine: $74,734 – $102,897
  • asszisztens, Texas: $40,000 – $60,000
  • asszisztens Warden, Louisiana: $50,244 – $106,500
  • Warden, Maryland: $70,066 – $112,503
  • Warden, California: $130,688 alapfizetés (csomag legfeljebb $179,755)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük