Articles

2020 NASCAR Cup Series Fall Bristol Race Page

Kevin Harvick tart ki Kyle Busch intenzív Bristol győzelem: a csata két stock Car racing titans, Kevin Harvick cserélte a vezetést Kyle Busch és tartotta le a védekező NASCAR Cup Series bajnok egy intenzív sor záró kört nyerni szombati Bass Pro üzletek éjszakai verseny Bristol Motor Speedway. Harvick a szezon kilencedik győzelmét szerezte meg, a rájátszásban a 16.forduló második, a Bristolban pedig a harmadik. A 4-es számú Stewart-Haas Racing Ford vezetője befejeződött .310 másodperccel előzte meg Buschot, aki továbbra is csalódott volt a winless szezonban.(9-18-2020)

festék rendszerek

#4-Kevin Harvick nyerte a Bass Pro Shops NRA Night Race NASCAR Cup Series versenyt a Bristol Motor Speedway-en. A győzelem az év 9. győzelme, a 3. Bristolban, az 58. karrier-győzelem.
#18-Busch a 2.helyen végzett, majd a #20-Jones, #8-Reddick, #10-Almirola, #14-Bowyer, #9-Elliott, #17-Buescher, #37-Preece, és #34 McDowell következett.
Harvick vezető 226 500 kört, de volt átadni a #18-Busch a vezetést, 31 kör van hátra, hogy biztosítsa a győzelmet.
Pole sitter #2-Keselowski a 34.helyen végzett, miután elvesztette az autó szervokormányát, és hosszabb ideig a fal mögött kellett javítania.
Stage 1 nyerte #9-Elliott. 2. szakasz nyerte #18-Busch.
a futam volt az utolsó a NASCAR rájátszás 16. fordulójában.
továbbjutott a 12. fordulóba: #4-Harvick, #22-Logano, #11-Hamlin, #9-Elliott, #18-Busch, #3-Dillon, #2-Keselowski, #88-Bowman, #19-Truex, Jr., #10-Almirola, #1-Busch, and #14-Bowyer.
kiesett a rájátszásból: #41-Custer, # 24-Byron, #12-Blaney és # 21-DiBenedetto.
a 8 versenyző között 14, a 50 sárga zászlós körön pedig 5 kör volt a sorrend.
a verseny átlagos sebessége: 95.911 mph.
Lásd verseny részletek: a Verseny Eredményeket, Vezetők Pontok Állása után reset, Vezetők Pontok Állása előtt visszaállítása, a Tulajdonosok Pontok Állása után reset, Tulajdonosok Pontok Állása előtt reset, Összegző Jelentés, Büntetés Jelentés.

a Verseny Gyorsan Tények – Bristol:
Kevin Harvick (P) nyerte a 60 Éves Bass Pro Üzletek NRA Éjszakai Verseny, az 58-as győzelmet 711 NASCAR Cup Series versenyeken.
Ez az egyetlen szezonkarrierje-legjobb kilencedik győzelme és 24. top-10-es helyezése 2020-ban.
Ez a harmadik győzelme és 20. top-10-es helyezése 40 versenyen a Bristoli Motor Speedway-en.
Kyle Busch (p) (második) a Bristoli Motor Speedway-en 31 versenyen 19.top-10-es helyezést ért el. 2020-ban ez a 16.top-10-es helyezése.
Erik Jones (harmadik) a Bristoli Motor Speedway-en nyolc versenyen negyedik top-10-es helyezést ért el.
Tyler Reddick (negyedik) volt a legmagasabb befejező újonc.
Ez a Ford 39. győzelme a NASCAR Cup sorozatban a Bristol Motor Speedway-en.

0
Bottom 4 eliminated after Charlotte (race 32)
4
See the Drivers Points Standings and Owners Points Standings.

-48

Cars to the rear: #15-Yeley (vezetőcsere), #11-Hamlin (kétszer sikertelen verseny előtti ellenőrzés), #18-Busch (kétszer sikertelen verseny előtti ellenőrzés), #20-Jones (kétszer sikertelen verseny előtti ellenőrzés), #32-Lazoie (nem jóváhagyott beállítások), #43-Wallace (nem jóváhagyott beállítások)

P > Box Stall Selections: a Bass Pro Shops NRA Night Race NASCAR Cup Series versenyének kiválasztása a Bristol Motor Speedway-n. A választás a kezdő felállási folyamat alapján történt.
Pole-pozíció: #2-Keselowski az 1.
2. hely starter # 22-Logano vette a 18. istálló.
Lásd az összes pit választás a Pit Stall chart.(9-16-2020)

#2-Brad Keselowski indul a pole a Bass Pro üzletek NRA Night Race NASCAR Cup Series verseny Bristol Motor Speedway.
#22-Logano indul második, majd #19-Truex, Jr., #4-Harvick, #3-Dillon, #9-Elliott, #11-Hamlin, #88-Bowman, #18-Busch, and #10-Almirola.
frissítés: J. J. Yeley váltja Brennan Poole a #15.
a rajtsorrendet az új kvalifikációs eljárás határozta meg, a futam végeredménye, a pontok pozíciója és a leggyorsabb kör alapján.
lásd a teljes Bass Pro üzletek NRA Night Race kezdő felállás.(9-16-2020)

Crew Rosters

Goodyear Tire Notes

a Bass Pro Shops NRA Night Race NASCAR Cup Series race nevezési listája a Bristoli Motor Speedway-en található, 40 csapat/versenyző szerepel a listán.
néhány versenyző lépett be: # 7-Bilicki, #27-Yeley, #51-Davison, #53-Gase, #77-Sorenson.
frissítés: Gray Gaulling lesz a #27, Gase A # 51 és Davison a # 52.
Frissítés 2: J. J. Yeley helyettesíti Brennan Poole a #15.
lásd a teljes nevezési listát a nevezési listán (pdf).

szabálycsomag: a csapatok a 750 lóerős csomagot aero csatornák nélkül futtatják.

: A Bristol 30 000 szurkolót enged a kupadöntőre, és kisebb számban az XFINITY-re.