Articles

2020 NASCAR Cup Series Podzim Bristol Závod Stránky

Kevin Harvick má vypnutý Kyle Busch pro intenzivní Bristol vítězství: V boji dvou stock car racing titans, Kevin Harvick vyměnil vedení s Kyle Busch a odrazil obhájce NASCAR Cup Series mistr přes intenzivní řetězec uzavření kola vyhrát sobotní Bass Pro Shops Noční Závod v Bristol Motor Speedway. Harvick si připsal deváté vítězství v sezoně, druhé kolo 16 v play-off a třetí v Bristolu. Řidič závodního Fordu č. 4 Stewart-Haas skončil .310 sekund před Buschem, který zůstal frustrovaný v sezóně bez vítězství.(9-18-2020)

Paint Schemes

#4-Kevin Harvick vyhrál Bass Pro Shops NRA Night Race NASCAR Cup Series race na Bristol Motor Speedway. Výhra je jeho 9. výhra roku, 3. v Bristolu, a 58.vítězství v kariéře.
#18-Busch dokončení 2. následuje #20-Jones, #8-Reddick, #10-Almirola, #14-Bowyer, #9-Elliott, #17-Buescher, #37-Preece, a #34 McDowell.
Harvick vedl 226 z 500 kol, ale musel projít #18-Busch pro vedení s 31 zbývajícími koly, aby zajistil vítězství.
Pole sitter #2-Keselowski skončil 34. poté, co ztratil posilovač řízení na autě a musel jít za zeď na opravy po delší dobu.
etapu 1 vyhrál #9-Elliott. 2. etapu vyhrál #18-Busch.
Závod byl posledním v kole play-off NASCAR 16.
Postupující do Kola 12: #4-Harvick, #22-Logano, #11-Hamlin, #9-Elliott, #18-Busch, #3-Dillon, #2-Keselowski, #88-Bowman, #19-Truex, Jr., #10-Almirola, #1-Busch, a #14-Bowyer.
vyřazeni z play-off: # 41-Custer, # 24-Byron, #12-Blaney a # 21-DiBenedetto.
došlo k 14 změnám vedení mezi 8 řidiči a 5 varováními pro 50 kol žluté vlajky.
průměrná rychlost závodu byla: 95,911 mph.
Vidět závod informací na: Výsledky Závodu, Řidiči Bodů Pořadí po resetu Ovladače Body Pořadí před reset, Majitelé Body Pořadí po resetu, Majitelé Body Pořadí před reset, Souhrnné Hlášení, Penále Zpráva.

Závod Rychlá Fakta – Bristol:
Kevin Harvick (P) vyhrál 60. Výroční Bass Pro Shops NRA Noční Závod, jeho 58. vítězství v 711 NASCAR Cup Series závody.
Toto je jeho jediná sezóna kariéry-nejlepší deváté vítězství a 24. top-10 v roce 2020.
Toto je jeho třetí vítězství a 20. top-10 ve 40 závodech na Bristol Motor Speedway.
Kyle Busch (P) (druhý) zaslali své 19 top-10 úprava v 31 závodů na Bristol Motor Speedway. Je to jeho 16. místo v top 10 v roce 2020.
Erik Jones (třetí) obsadil čtvrté místo v top 10 v osmi závodech na Bristol Motor Speedway.
Tyler Reddick (čtvrtý) byl nejvýše zakončujícím nováčkem.
Toto je 39. vítězství Fordu v sérii NASCAR Cup na Bristol Motor Speedway.